Pergoly a práce se dřevem

Menu
Reklamní sdělení
Dobrokrok z. s., správným směremhttps://www.dobrokrok.czDali jsme si za cíl pomáhat zvířatům a seniorům. Pomáhat můžete i vy, třeba nákupem Dobromisky.
Servis a opravy oken a dveříhttps://www.oknoservis1.czseřízení oken,dveří servis oprava oken a dveřÍ výměna těsnění,kování oken a dveří,
Sportovní sběratelské kartyhttps://www.collectorie.compro milovníky i investory sportovních karet. Nabídka se zaměřuje na hokejové a fotbalové karty.

Pergola (přístřešek) u domu

Zhotovení dřevené konstrukce. Trámy z pily nehoblované, hoblovány a natírány na místě. Zakrytí tzv. "Lexanem".

Pergola v zahradě nad sklepem

Řezivo z pily, nehoblováno, pouze proveden nátěr.

Pergola ve farní zahradě

 Postaveno z řeziva z pily, ohoblováno a natřeno odstínem mahagon.

 

Hospodářský přístřešek.

Přáním zákazníka bylo zhotovení hospodářského přístřešku pro drobné domácí zvířectvo. Dovezeny trámy z pily, hoblovány a natírány na místě. Na zakrytí využity použité tašky tak, aby ladily se střechou na který přístavek navazuje.

Servisní lávka

Na hůře kostela vybudována servisní lávka, zajímavostí bylo, že veškerý materiál se na hůru kostela tahal skrz vrcholový klenák. Podnětem k zhotovení servisní lávky bylo několik, výměna žárovek, čištění rýn a kontrola krovu. Při všech těchto jmenovaných pracech bylo nutné se po hůře pohybovat, lidé se snaží nestoupat na žebra klenby, ale přesto se to ne vždy podařilo. Lávka vybudována z nového řeziva, na některé úseky však použity staré a použité desky z důvodů snížení finančních nákladů.

Podlaha z dřevěných palubek.

Zhotovena podlaha z dřevěných palubek.

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah