Pergoly a práce se dřevem

Menu
Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Moje kabelkahttps://www.mojekabelka.comDámské i dívčí kabelky, dětské batohy, školní batohy, sportovní pánské i dámské hrudní taška, b

Pergola (přístřešek) u domu

Zhotovení dřevené konstrukce. Trámy z pily nehoblované, hoblovány a natírány na místě. Zakrytí tzv. "Lexanem".

Pergola v zahradě nad sklepem

Řezivo z pily, nehoblováno, pouze proveden nátěr.

Pergola ve farní zahradě

 Postaveno z řeziva z pily, ohoblováno a natřeno odstínem mahagon.

 

Hospodářský přístřešek.

Přáním zákazníka bylo zhotovení hospodářského přístřešku pro drobné domácí zvířectvo. Dovezeny trámy z pily, hoblovány a natírány na místě. Na zakrytí využity použité tašky tak, aby ladily se střechou na který přístavek navazuje.

Servisní lávka

Na hůře kostela vybudována servisní lávka, zajímavostí bylo, že veškerý materiál se na hůru kostela tahal skrz vrcholový klenák. Podnětem k zhotovení servisní lávky bylo několik, výměna žárovek, čištění rýn a kontrola krovu. Při všech těchto jmenovaných pracech bylo nutné se po hůře pohybovat, lidé se snaží nestoupat na žebra klenby, ale přesto se to ne vždy podařilo. Lávka vybudována z nového řeziva, na některé úseky však použity staré a použité desky z důvodů snížení finančních nákladů.

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah