Ostatní práce

Menu
Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.

Plot, předzahrádka, branky a brána

Provedeno snesení starého plotu. Odstranění původních staveb. Nové výkopy. Nová betonáž. Výstavba nového plotu a sloupků. Instalace plotu, branek a brány.

 

Schody na hřbitov

Provedeno odstranění staré stavby, betonáž, usazení nových schodišťových stupňů, vyzdění opěrných zídek a sloupů, výroba branky.

Oprava Schodiště

Provedeno odstranění staré zídky, instalace hydroizolace, vyzdění nových boků schodiště a jejich zakrytí, výroba, instalace a nátěr zábradlí

Krb

Vše co přichází do styku s přímým ohněm vyzděno šamotovými cihlami, které jsou následně provázány s cihlami z bouraček.

Podizolování kamenné zdi

Bývalý chlév předělán na kotelnu. Provedeno podizolování stěn, provedení omítek a podlah.

Podizolování

Opět z chléva vybudován dřevník, bylo nutné podepřít strop, snést přední stěnu, podizolovat zbývající stěny, udělat omítky a zadláždit.

Oprava spodní části fasády historického domu

Provedeno ruční očištění špatně držící omítky, ruční očištění starých maleb, následně nahození nové vápenné omítky, fajnování a nový nátěr. Zapravení omítky po instalaci nových oken i z interiérové strany.

Instalace bran a plotů

Přáním zákazníka bylo instalovat dvě brány a ploty oddělující místní komunikaci a pozemky

Plot zahrádkářské kolonie

Provedeno odstranění náletových dřevin, odstranění starého plotu a instalace nového.

Zeď před rodinným domem

Zeď z betonových tvárnic před rodinným domem.

Oprava hřbitovní zdi

Po pádu stromu poškozená hřbitovní zeď. Proveden nový základ, tento provázán s nově vyzděným dutým sloupkem armováním a betonem. Oprava zdi z bílých cihel. Vrchol sloupku osazen původní hlavou.

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah